iPhone 5, Kase X-LEVEL ne 3 Ngjyra

Shëno vlerësimin tënd

iPhone 5, Kase X-LEVEL ne 3 Ngjyra

iPhone 5, Kase X-LEVEL ne 3 Ngjyra

  • Garanci ne cilesi

990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kase X-LEVEL per iPhone 5, e perbere me material rezistent.

Vjen ne 3 ngjyra: E zeze, gold dhe gri

Mbron telefonin nga goditjet

Dizajn fin

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone