iPhone 5/5S, Kase Loopee Plastike

16880

1 190 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Kase per telefona iPhone 5 dhe 5S te markes Loopee

Materiali: Plastike

E mbron telefonin nga gervishjet dhe demtimet qe mund te mare nga goditjet.

Ajo mbulon te gjithe cepat e telefonit duke siguruar nje mbrojtje te plote te iPhone 5 dhe 5S.

Punimi mjaft fin, me vrima ne pjesen e pasme, ben qe ajo te duket shume e bukur ne telefonin tuaj.

E sjellim ne dy ngjyra: Te zeze dhe gold qe ju te zgjidhni ate qe deshironi dhe qe ju pershtatet me ngjyren e telefonit tuaj.

Marka Loopee
Modeli i Telefonit Apple iPhone

Më shumë informacion

Kase per telefona iPhone 5 dhe 5S te markes Loopee

Materiali: Plastike

E mbron telefonin nga gervishjet dhe demtimet qe mund te mare nga goditjet.

Ajo mbulon te gjithe cepat e telefonit duke siguruar nje mbrojtje te plote te iPhone 5 dhe 5S.

Punimi mjaft fin, me vrima ne pjesen e pasme, ben qe ajo te duket shume e bukur ne telefonin tuaj.

E sjellim ne dy ngjyra: Te zeze dhe gold qe ju te zgjidhni ate qe deshironi dhe qe ju pershtatet me ngjyren e telefonit tuaj.

Fleta e të dhënave

Marka Loopee
Modeli i Telefonit Apple iPhone

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: