iPhone 5/5S/5C Kase e Rikarikueshme 3000mAh

16803

2 190 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

iPhone 5/5S/5C Kase e Rikarikueshme 3000mAh

E karikon baterine e telefonit deri ne 1 here te plote (ne varesi te perdorimit)

Gjithashtu e mbron telefonin tuaj iphone nga goditjet.Kapaciteti i baterise eshte 3000mAh.

2 ne 1 edhe perfitoni nje mbrojtes per telefonin tuaj edhe nje bateri qe e keni gjithmone me vete

Kapaciteti (mAh) 3000 mAh
Modeli i Telefonit Apple iPhone

Më shumë informacion

iPhone 5/5S/5C Kase e Rikarikueshme 3000mAh

E karikon baterine e telefonit deri ne 1 here te plote (ne varesi te perdorimit)

Gjithashtu e mbron telefonin tuaj iphone nga goditjet.Kapaciteti i baterise eshte 3000mAh.

2 ne 1 edhe perfitoni nje mbrojtes per telefonin tuaj edhe nje bateri qe e keni gjithmone me vete

Fleta e të dhënave

Kapaciteti (mAh) 3000 mAh
Modeli i Telefonit Apple iPhone

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: