iPhone 5/5S/SE Kase e Gomuar Anti Gravitet

  16753

  1 190 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Kase me material gome rezistente,dhe me pjesen e pasme me material qe ngjitet ne siperfaqe te lemuara, si: xham, pasqyre, & metal.

  Mund te perdorni keto siperfaqe per te vendosur celularin,per te bere foto, per te pare video,per te pare film ose ndeshje. Mos humbni asnje moment,nga telefoni juaj.

  Mund te lahet shume lehte me uje,per hequr papastertite nga pjesa ngjitese e coverit.

  010743 (7)

  • Specifikimet
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone