iPhone 5/5S/SE LGD Book Cover Black

Shëno vlerësimin tënd

iPhone 5/5S/SE LGD Book Cover Black

iPhone 5/5S/SE LGD Book Cover Black

  • Garanci ne cilesi

CM0296

1 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

iPhone 5/5S/SE LGD book cover black

Kase per tre tipe te ndryshme iPhoni 5, 5S, SE.

Model i vecante qe e ben telefonin tuaj te duket si nje bllok.

Kjo kase siguron nje mbrojtje te plote per telefonin nga goditjet.

Ngjyra e zeze i jep nje pamje elegante.

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Materiali: Plastike & Lekure
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone