iPhone 5S 32GB (i perdorur)

 • 1 muaj garanci
 • Produkt i Perdorur

16794

31 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

iPhone 5S 32GB 

Produkt origjinal i Apple™, i perdorur por ne gjendje shume te mire. Telefoni vjen me karikues Origjinal.

Njohje e shenjes se gishtit (per te bere te mundur qe telefoni ta hapet vetem nga ju). Iphoni ka 250 ore standby dhe 10 ore kohe bisede.

Operon me sistemin iOs duke ju dhene mundesine te lundroni ne internet, dhe te merni aplikacionet tuaja te preferuara ne App Store.

Telefoni eshte me nje karte sim, ka memroje 32 GB dhe nuk ka vend per kart memorie shtese.

 • Specifikimet
 • Marka: Apple
 • Garancia: 1 muaj
 • Produkt i perdorur: Produkt i Perdorur
 • Rezolucioni: 640x1136 pixels
 • Sistemi Operativ: iOS
 • Karta SIM: 1 karte SIM
 • Kapaciteti: 16 GB
 • RAM: RAM 1 GB
 • Procesori CPU: Procesori CPU: Dual Core
 • Shpejtesia e Procesorit: Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 8 MP
 • Kamera Ballore: Kamera Selfie: 1.3 MP
 • Kapaciteti i Baterise: 1560mAh
 • Permasa: 123.8 x 58.6 x 7.6 mm
 • Pesha: 112 g
 • Networking: 2G/3G/4G
 • Teknologjia e Ekranit: IPS