iPhone 6 16GB 

Iphone 6 eshte smartphone i kompanise Apple me parametra nga me te avancuarit. Iphoni ka nje kapacitet prej 16GB eshte i perdorur por ne gjendje mjaft te mire. Vjen pa kuti por me karikues cilesor kompatibel.

Ekran 4.7 inch me rezolucion 750 x 1334 pixels. Foto cilesore dhe RAM 1GB.

Operon me sistemin iOS. Vlen per tu theksuar se bateria mban mbi 14 ore kohe bisede.

Marka Apple
Garancia 1 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
Sistemi Operativ iOS
Karta SIM 1 karte SIM
Kapaciteti 16 GB
RAM 1 GB
Procesori CPU Dual Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.4GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 8 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 1.3 MP
Kapaciteti i Baterise 1810 mah
Permasa Permasat 138.1 x 67 x 6.9 mm
Pesha Pesha: 129 g
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit IPS
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

iPhone 6 16GB 

Iphone 6 eshte smartphone i kompanise Apple me parametra nga me te avancuarit. Iphoni ka nje kapacitet prej 16GB eshte i perdorur por ne gjendje mjaft te mire. Vjen pa kuti por me karikues cilesor kompatibel.

Ekran 4.7 inch me rezolucion 750 x 1334 pixels. Foto cilesore dhe RAM 1GB.

Operon me sistemin iOS. Vlen per tu theksuar se bateria mban mbi 14 ore kohe bisede.

Fleta e të dhënave

Marka Apple
Garancia 1 muaj
Produkt i perdorur Produkt i Perdorur
Sistemi Operativ iOS
Karta SIM 1 karte SIM
Kapaciteti 16 GB
RAM 1 GB
Procesori CPU Dual Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.4GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 8 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 1.3 MP
Kapaciteti i Baterise 1810 mah
Permasa Permasat 138.1 x 67 x 6.9 mm
Pesha Pesha: 129 g
Networking 2G/3G/4G
Teknologjia e Ekranit IPS

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë