iPhone 6 16GB White Silver

Shëno vlerësimin tënd

iPhone 6 16GB White Silver

iPhone 6 16GB White Silver

 • 1 muaj garanci
 • Servis i Garantuar
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

iPhone 6 16GB White Silver Shiko te zmadhuar

ER0071W

42 990 Lekë

47 990 Lekë

-5 000 Lekë

Nëse do i blinit produktet vecantë do paguanit 54 380 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

iPhone 6 me kapacitet 16GB ne gjendje perfekte. Produkt vitrine te nje kompanie Amerikane (pa kuti). Te perfshire karikues Kompatibel LDNIO 2.1A.
iPhone 6 ka procesorin e shpejte A8 64-bit, kamera 8MP iSight, njohje e shenjes se gishtit dhe jetgjetesi me te madhe te baterise krahasuar me modelet paraardhes. Ekran me madhesi 4.7" Retina HD i rrethuar nga metal. I holle vetem 6.9mm.

 • Specifikimet
 • Marka: Apple
 • Garancia: 1 muaj
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Permasa e Ekranit (inch): Ekrani 4.1"-5"
 • Rezolucioni: 750 x 1334 pixels
 • Sistemi Operativ: iOS
 • Karta SIM: 1 karte SIM
 • Kapaciteti: 16 GB
 • RAM: RAM 1 GB
 • Shpejtesia e Procesorit: Shpejtesia e Procesorit: 1.4GHz
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 8 MP
 • Kamera Ballore: 1.2 MP
 • Kapaciteti i Baterise: 1810 mAh (6.9 Wh)
 • Networking: 2G/3G/4G
 • Teknologjia e Ekranit: IPS
 • Permasat (cm): 13.8 x 6.7 x 0.69 mm
 • Memoria e Telefonit: 16 GB

Permbajta e pakos