iPhone 6, Kase e Gomuar Minions

Shëno vlerësimin tënd

iPhone 6, Kase e Gomuar Minions

iPhone 6, Kase e Gomuar Minions

  • Garanci ne cilesi
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

iPhone 6, Kase e Gomuar Minions Shiko te zmadhuar

CM0008

552 Lekë

690 Lekë

-20%

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kase e gomuar Minions per iPhone 6

Kase e plote me perberje gome te bute.

Pershtatet per iPhone 6.

Mbron ne menyre optimale telefonin nga goditjet dhe gervishtjet.

 

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone