iPhone 6, Kase LGD White Shade

Shëno vlerësimin tënd

iPhone 6, Kase LGD White Shade

iPhone 6, Kase LGD White Shade

  • Garanci ne cilesi
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Kase per iPhone 6 LGD White shade Shiko te zmadhuar

KZ0175

472 Lekë

590 Lekë

-20%

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kase LGD per iPhone 6

Ngjyra: E bardhe

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone