iPhone 6, Kase Sevenday's

Shëno vlerësimin tënd

iPhone 6, Kase Sevenday's

iPhone 6, Kase Sevenday's

  • Garanci ne cilesi

1 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kase e egomaur per te mbrojtur iPhone 6 nga goditjet.

Dizajn i vecante.

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone