iPhone 6+, Kase Transparent White/Black/Gold

Shëno vlerësimin tënd

iPhone 6+, Kase Transparent White/Black/Gold

iPhone 6+, Kase Transparent White/Black/Gold

  • Garanci ne cilesi
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Kase per iphone 6+ Transparent White/Black/Gold Shiko te zmadhuar

KZ0178

792 Lekë

990 Lekë

-20%

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kase per iPhone 6+ transparente.

Vjen ne tre ngjyra: E bardhe, e zeze dhe gold.

Mbron telefonin nga goditjet

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone