iPhone 6, Kase Transparente me Kontur te Zi/te Bardhe

Shëno vlerësimin tënd

iPhone 6, Kase Transparente me Kontur te Zi/te Bardhe

iPhone 6, Kase Transparente me Kontur te Zi/te Bardhe

  • Garanci ne cilesi
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Kase per iPhone6 Transparente me kontur te zi/te bardhe Shiko te zmadhuar

1 032 Lekë

1 290 Lekë

-20%

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kase mbrojtese e gomuar per iPhone 6

Transparente mat me konture te zeza ose te bardha.

Mbron telefonin nga goditjet

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone