iPhone 6, Kase UMKU White Shade

Shëno vlerësimin tënd

iPhone 6, Kase UMKU White Shade

iPhone 6, Kase UMKU White Shade

  • Garanci ne cilesi
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Kase per iPhone 6 UMKU White shade Shiko te zmadhuar

KZ0174

472 Lekë

590 Lekë

-20%

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kase UMKU per iPhone 6, White Shade.

Mbron telefonin nga demtimet qe mund te mare nga goditjet apo reniet ne toke.

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone