IPhone 6+/6S+ Baseus Kase e Gomuar

Shëno vlerësimin tënd

IPhone 6+/6S+ Baseus Kase e Gomuar

IPhone 6+/6S+ Baseus Kase e Gomuar

  • Garanci ne cilesi

KZ0302

1 290 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

IPhone 6+/6S+ Baseus Kase e Gomuar

Baseus sjell kasen plastike per iphone 6+/6S+ te tejdukshme.

Mbron telefonin tuaj nga gervishtjet dhe goditjet.

Dizajn unik dhe i vecante

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Materiali : Gome
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone