iPhone 6+/6S+ Creative Case Earl Series

Shëno vlerësimin tënd

iPhone 6+/6S+ Creative Case Earl Series

iPhone 6+/6S+ Creative Case Earl Series

  • Garanci ne cilesi

CM0322

1 090 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

iPhone 6+/6S+ creative case earl series

Kase per iPhone 6+ dhe 6S+.

Mbraon telefonin nga goditjet dhe gervishtjet.

Modeli dhe dizanji i vecante e bejne teper unik telefonin tuaj.

Materiali eshte plastike i nje kualiteti te larte.

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone