IPhone 6/6S Creative Case Luis Vuiton

Shëno vlerësimin tënd

IPhone 6/6S Creative Case Luis Vuiton

IPhone 6/6S Creative Case Luis Vuiton

  CM0289

  842 Lekë

  990 Lekë

  -15%

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  IPhone 6/6S Creative Case Luis Vuiton

  Mbroni telefonin tuj iphone 6/6S dhe njekohesisht zbukurojeni ate me Luis Vuiton.

  E mbron telefonin nga goditjet nga renia ne toke, nga perplasja duke e ruajtur njelloj te ri.

  Materiali plastike ne pjesen e perparme nderkohe qe mbrapa ngjan si lekure

  • Specifikimet
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone