IPhone 6/6S Creative Case WK Design

Shëno vlerësimin tënd

IPhone 6/6S Creative Case WK Design

IPhone 6/6S Creative Case WK Design

  CM0290

  990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  IPhone 6/6S Creative Case WK Design

  Mbroni telefonin tuaj dhe njekohesisht bejeni te duket i bukur 

  E mbron telefonin nga goditjet nga renia ne toke, nga perplasja duke e ruajtur njelloj te ri.

  • Specifikimet
  • Materiali: Plastik
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone