IPhone 6+/6S+ Creative Kase WK Design

  CM0291

  990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  iPhone 6+/6S+ Creative Case WK Design

  Mbron telefonin tuaj nga goditjet apo reniet e shpeshta ne toke.

  Njekohesisht ka dizajn te vecante i cili e ben telefonin tuaj Iphone te duket i bukur edhe me kase

  • Specifikimet
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone