iPhone 6/6s, Kase e Gomuar dhe Lekure

18277

2 243 Lekë

-25%

2 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

iPhone 6/6s, Kase e Gomuar dhe Lekure

Kase per iphone 6/6s material lekure sintetike dhe e gomuar

Kasa eshte mjaft e vecante per shkak te xhepave ndares qe ka per mbajtjen e kartave apo dokumenteve tuaja

Mbron telefonin tuaj iphone nga goditjet dhe gervishtjet per shkak te struktures dhe formes qe ka

Ngjyra e kases eshte kafe e erret

Materiali Lekure
Modeli i Telefonit Apple iPhone

Më shumë informacion

iPhone 6/6s, Kase e Gomuar dhe Lekure

Kase per iphone 6/6s material lekure sintetike dhe e gomuar

Kasa eshte mjaft e vecante per shkak te xhepave ndares qe ka per mbajtjen e kartave apo dokumenteve tuaja

Mbron telefonin tuaj iphone nga goditjet dhe gervishtjet per shkak te struktures dhe formes qe ka

Ngjyra e kases eshte kafe e erret

Fleta e të dhënave

Materiali Lekure
Modeli i Telefonit Apple iPhone

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: