iPhone 6/6S Kase e rikarikueshme 3800mAh

Shëno vlerësimin tënd

iPhone 6/6S Kase e rikarikueshme 3800mAh

iPhone 6/6S Kase e rikarikueshme 3800mAh

  • Garanci ne cilesi

2 190 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

iPhone 6/6S Kase e rikarikueshme 3800mAh

Nje bateri dhe nje mbrojtese per telefonin tuaj iphone.

E karikon ate deri ne nje here full ne varesi te perdorimit 

E mbron nga gervishtjet dhe demtimet

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Kapaciteti (mAh): 3800 mAh
  • Materiali: Plastik
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone