iPhone 6+/6S+ Kase e Rikarikushme 9000mAh

16813

1 790 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

iPhone 6+/6S+ Kase e Rikarikushme 9000mAh 

Nje bateri dhe nje mbrojtese per telefonin tuaj iphone.

E karikon ate deri ne nje here full ne varesi te perdorimit 

E mbron nga gervishtjet dhe demtimet

Kapaciteti (mAh) 9000mAh

Më shumë informacion

iPhone 6+/6S+ Kase e Rikarikushme 9000mAh 

Nje bateri dhe nje mbrojtese per telefonin tuaj iphone.

E karikon ate deri ne nje here full ne varesi te perdorimit 

E mbron nga gervishtjet dhe demtimet

Fleta e të dhënave

Kapaciteti (mAh) 9000mAh

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: