iPhone 6/6S, Kase Loopee Plastike

  1 190 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Kase per telefona iPhone 6 dhe 6S te markes Loopee

  Materiali: Plastike

  E mbron telefonin nga gervishjet dhe demtimet qe mund te mare nga goditjet.

  Ajo mbulon te gjithe cepat e telefonit duke siguruar nje mbrojtje te plote te iPhone 6 dhe 6S.

  Punimi fin, me vrima ne pjesen e pasme, ben qe ajo te duket shume e bukur ne telefonin tuaj.

  E sjellim ne 3 ngjyra: Te zeze, roze dhe gold qe ju te zgjidhni ate qe deshironi dhe qe ju pershtatet me ngjyren e telefonit.

  • Specifikimet
  • Marka: Loopee
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone