IPhone 6/6S Mooke Kase e Gomuar Polka Dots

Shëno vlerësimin tënd

IPhone 6/6S Mooke Kase e Gomuar Polka Dots

IPhone 6/6S Mooke Kase e Gomuar Polka Dots

  • Garanci ne cilesi

KZ0295

790 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

IPhone 6/6S Mooke Kase e Gomuar Polka Dots

Kase materil i gomuar qe mbron telefonin tuaj nga goditjet apo gervishtjet ne pjesen e pasme.Dizajn mjaft i bukur me pika te medha me ngjyra.

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Materiali : Gome
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone