IPhone 6+/6S+ WK Kase e Gomuar Hello Kitty

  KZ0296

  890 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  IPhone 6+/6S+ WK Kase e Gomuar Hello Kitty

  Material gome qe e mbron telefonin tuaj nga goditjet dhe gervishtjet

  Per te gjithe ata qe duan te ndjehen serish femije dizajn me Hello Kittyn

  • Specifikimet
  • Materiali : Gome
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone