IPhone 6/6S WK Kase e Gomuar Jewels

Shëno vlerësimin tënd

IPhone 6/6S WK Kase e Gomuar Jewels

IPhone 6/6S WK Kase e Gomuar Jewels

  • Garanci ne cilesi

KZ0297

990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

IPhone 6/6S WK Kase e Gomuar Jewels

Bejeni telefonin tuaj te shkelqeje nga diamantet. Me kete kase te gomuar dhe te veshur me gure ju do te keni pikerisht ate qe deshironi. Njekohesisht mbron telefonin tuaj nga goditjet dhe gervishtjet

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Materiali : E gomuar
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone