IPhone 6/6S Yesido Kase e Gomuar

  KZ0300

  890 Lekë

  990 Lekë

  -100 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  IPhone 6/6S Yesido Kase e Gomuar

  Nje dizajn mjaft i kendshem unik dhe stil. Mbron telefonin tuaj nga goditjet apo gervishtjet.

  Material i gomuar

  • Specifikimet
  • Materiali : E gomuar
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone