iPhone 6S 16GB (i perdorur)

 • 1 muaj garanci

57 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

iPhone 6S 16GB. Produkt Origjinal Apple
I perdorur por ne gjendje shume te mire. Bashke me karikues Origjinal
Permasa e Ekranit: 4.7 inch me rezolucion 750 x 1334 pixels
Memroja e brendshme 16 GB
2 GB RAM
Sistemi Operativ iOS 9
Procesori: Dual-core 1.84 GHz Twister
Kamera paresore: 12MP me 2 drita Flesh LED
Kamera dytesore: 5MP 
- Opsioni Fingerprint, njohje e shenjes se gishtit
Bateria: 1715 mAh
- Stand-by Deri ne 240 ore
- Kohe bisede Deri ne 14 ore
- Muzike Deri ne 50 ore

 • Specifikimet
 • Marka: Apple
 • Garancia: 1 muaj
 • Rezolucioni: Rezolucioni 1366x768
 • Sistemi Operativ: iOS
 • Karta SIM: 1 karte SIM
 • Kapaciteti: 16 GB
 • RAM: RAM 2 GB
 • Procesori CPU: Procesori CPU: Dual Core
 • Shpejtesia e Procesorit: Shpejtesia e Procesorit: 1.8GHz
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 12 MP
 • Kamera Ballore: Kamera Selfie: 5 MP