iPhone 6S 16GB (i perdorur)

 • 1 muaj garanci
 • Servis i Garantuar

48 990 Lekë

51 990 Lekë

-3 000 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Nje nga smartfonet me te shitur nder vite. iPhone 6S me ekran 4.7" Retina High Definiton me ndjesi prekje 3D. Kase alumini i serise 7000 dhe xham me i forte se modelet paraardhes. Procesor Apple A9 64-bit. Kamera e shkelqyer 12MP me teknologji iSight dhe foto Live. Sensor per njohjen e gishtit. Internet LTE dhe WiFi akoma me te shpejte. Bateri qe zgjat me shume, sistem operativ iOS 10 dhe iCloud. Dizajn i vencant, i lehte ne peshe dhe ndjesi unike ne prekje.

 • Specifikimet
 • Marka: Apple
 • Garancia: 1 muaj
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Permasa e Ekranit (inch): 4.7"
 • Rezolucioni: 750 x 1334 pixels
 • Sistemi Operativ: iOS 10
 • Karta SIM: 1 karte SIM
 • Kapaciteti: 16 GB
 • RAM: RAM 2 GB
 • Procesori CPU: Apple A9
 • Shpejtesia e Procesorit: Dual-core 1.84 GHz Twister
 • Kamera Kryesore: 12MP
 • Kamera Ballore: 5MP
 • Kapaciteti i Baterise: 1715 mAh
 • Karta Grafike: PowerVR GT7600 (six-core graphics)
 • Networking: 2G/3G/4G
 • Teknologjia e Ekranit: IPS LCD
 • Permasat (cm): 13.8 x 6.7 x 0.71