iPhone 6S Plus 16GB (i perdorur)

Shëno vlerësimin tënd

iPhone 6S Plus 16GB (i perdorur)

iPhone 6S Plus 16GB (i perdorur)

 • 1 muaj garanci
 • Garanci ne cilesi

ER0057

79 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

IPhone 6S Plus 16GB (i perdorur)

Iphone 6S me nje memorje prej 16GB vjen per te gjithe ata qe jane adhurues te kompanise apple. Produkt original I Apple I perdorur  1 muaj, por ne gjendje shume te mire.

Ne kuti me aksesoret original.

2 GB RAM  me kamera paresore 12MP dhe me dy drita Flash LED dhe per fotot dhe per selfiet.

Opsioni Fingerprint, njohje e shenjes se gishtit dhe vjen ne ngjyren silver (gri)

 

 • Specifikimet
 • Marka: Apple
 • Garancia: 1 muaj
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Permasa e Ekranit (inch): Ekrani 5.1"-6"
 • Rezolucioni: Rezolucioni 1920x1080
 • Sistemi Operativ: iOS
 • Karta SIM: 1 karte SIM
 • Madhesia e Kartes SIM: Madhesia e Kartes Sim: Nano
 • Kapaciteti: 16 GB
 • RAM: RAM 2 GB
 • Procesori CPU: Procesori CPU: Dual Core
 • Shpejtesia e Procesorit: Shpejtesia e Procesorit: 1.8GHz
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 12 MP
 • Kamera Ballore: Kamera Selfie: 5 MP
 • Kapaciteti i Baterise: 1715 mAh
 • Permasa: 138.3 x 67.1 x 7.1 mm
 • Pesha: 143 gr
 • Gjendja: i Perdorur
 • Networking: 2G/3G/4G
 • Teknologjia e Ekranit: IPS