iPhone 7 32GB

 • 3 muaj garanci

101 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

iPhone 7 eshte permiresuar teresisht ne te gjitha aspektet krahasuar me modelet iPhone parardhes.
Me sistem te avancuar te kamerave.
Performance me te mire te baterise.
Audio te shkelqyer.
Rezistent ndaj ujit.
Keto dhe shume aspekte te tjera e bejne iPhone 7 unik.

Permasat: 13.8 x 6.7 x 0.7 cm
Pesha: 138 gram
Ekrani 4.7" Retina HD display, 1334x750 pixels, 326ppi dhe kontrast 1400:1
Rezistent ndaj ujit, sperkatjeve dhe pluhurit
Touch ID: Sensore per njohjen e shenjes se gishtit ne butonin kryesor
Procesor Apple A10 Fusion Quad-Core
Sistem Operativ iOS 10
Memorja e brendshme 32GB
RAM 2GB
Kamera paresore 12MP me drite flesh LED te katerfishte
Kamera dytesore/selfie 7MP
Kapaciteti i baterise 1960mAh
- Kohe bisede deri ne 14 ore
- Muzike deri ne 40 ore

 • Specifikimet
 • Marka: Apple
 • Garancia: 3 muaj
 • Permasa e Ekranit (inch): Ekrani 4.1"-5"
 • Rezolucioni: Rezolucioni 1366x768
 • Sistemi Operativ: iOS
 • Karta SIM: 1 karte SIM
 • Kapaciteti: 32 GB
 • RAM: RAM 2 GB
 • Procesori CPU: Procesori CPU: Quad Core
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 12 MP
 • Kamera Ballore: 7MP