iPhone 7, 360 Grade Protect Case Plastike

  21106

  990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Nje kase plastike 360 grade mbrojtje per Iphone 7

  Nje dizenjo slim dhe mjaft stil per telefonin tuaj iphone

  Ngjyre e kuqe me te zeze qe e bërë nga polikarbonat e klasës së lartë

  Mbron telefonin nga gervihtjet, reniet dhe perplasjet 

  Mban ekranin tuaj dhe është prerë në mënyrë të përkryer për të përshtatur iPhone 7

  Mbulesa e përparme përfshin një ekran të Glass Front dhe Back piece, për të siguruar mbrojtje maksimale në çdo kënd.

  Dizajn i qëndrueshëm dhe i butë per doren tuaj

  • Specifikimet
  • Materiali : Plastike
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone