iPhone 7 Creative Case Earl Series

Shëno vlerësimin tënd

iPhone 7 Creative Case Earl Series

iPhone 7 Creative Case Earl Series

  • Garanci ne cilesi

CM0320

1 090 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

iPhone 7 creative case earl series

Kase per iPhone 7.

Mbron telefonin tuaj nga goditjet.

Materiali eshte plastike i nje kualiteti te larte.

Modeli dhe dizanji i vecante e bejne teper unik telefonin tuaj.

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone