iPhone 7+ Creative Case Gentleman

Shëno vlerësimin tënd

iPhone 7+ Creative Case Gentleman

iPhone 7+ Creative Case Gentleman

  • Garanci ne cilesi

CM0323

990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

iPhone 7+ creative case gentleman

Kase per iPhone 7+

Nje mundesi e mire per te mbrojtur telefonin nga goditjet dhe gervishtjet.

Jepi nje pamje te re telefonit me dizanjin e vecante qe kasa ka, kuadrate te vegjel bardhe e zinj.

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Materiali: Plastik
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone