IPhone 7+ Creative Kase WK Design

Shëno vlerësimin tënd

IPhone 7+ Creative Kase WK Design

IPhone 7+ Creative Kase WK Design

  CM0293

  792 Lekë

  990 Lekë

  -20%

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  IPhone 7+ Creative Case WK Design

  Mbroni telefonin nga goditjet.

  Materiali eshte plastik por nje kualiteti i larte.

  Modeli dhe dizanj i vecante ngjyre e zeze me pika te vogla te bardha

  • Specifikimet
  • Materiali: Plastik
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone