IPhone 7 DEU Kase e Gomuar Blu

Shëno vlerësimin tënd

IPhone 7 DEU Kase e Gomuar Blu

IPhone 7 DEU Kase e Gomuar Blu

  • Garanci ne cilesi

1 290 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

IPhone 7 DEU Kase e Gomuar Blu

Kase material i gomuar e cila mbron telefonin tuaj nga goditjet dhe gervishtjet. Ngjyre blu e erret dhe konture ngjy6re floriri telefoni juaj do te ngjaje me i bukur se kurre.

Me shenjen e apple (mollen) jashte

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Materiali : Gome
  • Kompatibel: Iphone7
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone