iPhone 7, i-Blason Kase Mbrojtese Kunder Goditjeve

18279

2 993 Lekë

-25%

3 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

iPhone 7, i-Blason Kase Mbrojtese Kunder Goditjeve

Kase per iphone 7 qe mbron smartphonin tuaj nga goditjet

E vesh telefonin ne cdo cep per te mos lejuar gervishtjet e tij nga reniet aksidentale

Me xham mbrojtes me kase mbrojtese nga pas per nje siguri me te madhe pa cenuar ndjeshmerine

Material i forte dhe rezistent

Dizenjo perfekte dhe mjaft stil

Materiali Plastike e forte
Modeli i Telefonit Apple iPhone

Më shumë informacion

iPhone 7, i-Blason Kase Mbrojtese Kunder Goditjeve

Kase per iphone 7 qe mbron smartphonin tuaj nga goditjet

E vesh telefonin ne cdo cep per te mos lejuar gervishtjet e tij nga reniet aksidentale

Me xham mbrojtes me kase mbrojtese nga pas per nje siguri me te madhe pa cenuar ndjeshmerine

Material i forte dhe rezistent

Dizenjo perfekte dhe mjaft stil

Fleta e të dhënave

Materiali Plastike e forte
Modeli i Telefonit Apple iPhone

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: