IPhone 7 Kase e Rikarikueshme 3800mAh

Shëno vlerësimin tënd

IPhone 7 Kase e Rikarikueshme 3800mAh

IPhone 7 Kase e Rikarikueshme 3800mAh

  • Garanci ne cilesi

2 190 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

IPhone 7 Kase e Rikarikueshme 3800mAh 

Nje kase 2 ne 1 per iphonin me te ri te leshuar ne treg nga kompania Apple , Iphone 7.Karikon telefonin tuaj deri ne 1 here full ne varesi te perdorimit qe i beni, si dhe e mbron ate nga goditjet apo gervishtjet.

E keni gjithe kohes me vete te mbrojtur dhe te karikuar.

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Kapaciteti (mAh): 3800mAh
  • Materiali: Plastik
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone