iPhone 7 Leather Case Binley

Shëno vlerësimin tënd

iPhone 7 Leather Case Binley

iPhone 7 Leather Case Binley

  • Garanci ne cilesi

CM0294

1 590 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

iPhone 7 leather case binley

Kase per iphone 7

Materiali prej lekure sintetike i cili i jep nje jetegjatesi me te madhe kases.

Mbron telefonin tuaj nga goditjet.

Nje dizanj i vecante dhe teper elegant.

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Materiali: Plastike & Lekure
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone