iPhone 7 Phone Case Innovation

CM0295

1 390 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

iPhone 7 Phone case innovation

Kase per iphone 7 me nje model te vecante.

I jep telefonit tuaj nje pamje elegante dhe fine.

Siguron mbrojtje per telefonin goditjet.