iPhone 7 Plus 32GB

Shëno vlerësimin tënd

iPhone 7 Plus 32GB

iPhone 7 Plus 32GB

 • 3 muaj garanci
 • Garanci ne cilesi

134 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

 • 32GB
 • 128GB
Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

iPhone 7 Plus permban paresore 2 Kamera 12MP per fotografi me zoom dhe rezolucion te larte per te kapur cdo detaj. Lentet ƒ/1.8 bejne te mundur fotografimin shume cilesor pavarsisht nga intensiteti i drites dhe video me cilesi 4K Ultra HD.

Ekran 5.5" Retina HD me ngjyra te ndezura dhe prekje ekrani me ndjesi 3D.

Procesor A10 Fusion i cili e ben iPhone 7+ te performoje 2 here me shpejte se iPhone 6.

Hapje e telefonit nepermjet shenjes se gishtit ne menyre qe iPhone te jete super i sigurt. Telefoni me baterine me jeetgjate nga te gjitha modelet e telefonave Apple.

Bateri qe zgjat deri ne 75 ore standby.

Audio e shkelqyer, kundra sperkatjeve dhe rezistent ndaj ujit. Versioni i fundit i sistemit operativ Apple iOS 10.

Na kontaktoni per t'u informuar per ngjyrat e disponueshme.

 • Specifikimet
 • Marka: Apple
 • Garancia: 3 muaj
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Permasa e Ekranit (inch): Ekrani 5.1"-6"
 • Rezolucioni: Rezolucioni 1920x1080
 • Sistemi Operativ: iOS
 • Karta SIM: 1 karte SIM
 • Madhesia e Kartes SIM: Madhesia e Kartes Sim: Nano
 • Kapaciteti: 32 GB
 • RAM: RAM 3 GB
 • Procesori CPU: Procesori CPU: Quad Core
 • Shpejtesia e Procesorit: Shpejtesia e Procesorit: 2.2GHz
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 12 MP
 • Kamera Ballore: 7MP
 • Permasa: 158.2 x 77.9 x 7.3 mm
 • Pesha: 188 g
 • Gjendja: i Ri
 • Networking: 2G/3G/4G
 • Teknologjia e Ekranit: IPS
 • Koha standby: 75 ore