iPhone 7+, Supcase Unicorn Bettle Pro Kase Mbrojtese Kunder Goditjeve

18278

2 993 Lekë

-25%

3 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

iPhone 7+, Supcase Unicorn Bettle Pro Kase

Kase per iphone 7+ qe mbron nga goditjet

E vesh telefonin tuaj ne cdo cep per te mos lejuar gervishtjet e tij nga reniet aksidentale

Me mbrojtje nga pas dhe pjesen e perparme dhe anesore te telefonit pa penguar kamerat, per nje siguri me te madhe pa cenuar ndjeshmerine

Material i forte dhe rezistent plastik

Materiali Plastike
Modeli i Telefonit Apple iPhone

Më shumë informacion

iPhone 7+, Supcase Unicorn Bettle Pro Kase

Kase per iphone 7+ qe mbron nga goditjet

E vesh telefonin tuaj ne cdo cep per te mos lejuar gervishtjet e tij nga reniet aksidentale

Me mbrojtje nga pas dhe pjesen e perparme dhe anesore te telefonit pa penguar kamerat, per nje siguri me te madhe pa cenuar ndjeshmerine

Material i forte dhe rezistent plastik

Fleta e të dhënave

Materiali Plastike
Modeli i Telefonit Apple iPhone

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: