IPhone 7 WK Kase e Gomuar Jewels

  KZ0298

  990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  IPhone 7 WK Kase e Gomuar Jewels

  Bejeni telefonin tuaj te shkelqeje nga diamantet.

  Me kete kase te gomuar dhe te veshur me gure ju do te keni pikerisht ate qe deshironi.

  Njekohesisht mbron telefonin tuaj nga goditjet dhe gervishtjet

  • Specifikimet
  • Materiali : Gome
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone