Iphone 7+ Xham Mbrojtes i Temperuar

  Add to wishlist

  Xham Mbrojtes i Temperuar Iphone 7+ Shiko te zmadhuar

  CM0319

  390 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  iPhone 7+ Xham Mbrojtes i Temperuar

  Mbron telefonin tuaj nga goditjet dhe gervishtjet.

  Vendoset lehte sipas udhezimeve qe shoqerojne produktin

  • Specifikimet
  • Modeli i Telefonit: Iphone 7 +