iPhone 7+ Baseus Grain Kase e Gomuar dhe Veshje

  16783

  1 390 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Kase e gomuar shume cilesore e markes Basesus per iPhone 7+
  Modeli Baseus Grain vjen ne 2 ngjyra, shmapanj dhe gri e erret
  E perbere prej materiali shume rezistent te gomuar i cili mbron telefonin tuaj nga goditjet.
  Pjesa e pasme eshte e veshur me material cope shume rezistente e cila nuk lejon qe telefoni t'ju rreshkas nga duart.

  • Specifikimet
  • Marka: Baseus
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone