iPhone6+, Kase Transparente

Shëno vlerësimin tënd

iPhone6+, Kase Transparente

iPhone6+, Kase Transparente

  • Garanci ne cilesi

1 290 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kase mbrojtese e gomuar per iPhone 6

Transparente mat me konture te zeza ose te bardha.

Mbron telefonin nga goditjet

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone