iPhone7+ Creative Case Earl Series

Shëno vlerësimin tënd

iPhone7+ Creative Case Earl Series

iPhone7+ Creative Case Earl Series

  • Garanci ne cilesi

CM0321

1 090 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

iPhone 7+ creative case earl series

Kase per iPhone 7+

Nje mbrojtese e mire per telefonin tuaj ndaj goditjeve te ndryshme dhe gervishtjeve.

Nje menyre e lehte per te ndryshuar pamjen e telefonit tuaj.

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Modeli i Telefonit: Apple iPhone