Kabell Magnetik per Android/Micro USB 1m

Shëno vlerësimin tënd

Kabell Magnetik per Android/Micro USB 1m

Kabell Magnetik per Android/Micro USB 1m

  • Garanci ne cilesi

CM0279

1 390 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kabell Magnetik per Android/Micro USB 1m

Menyra me e bukur dhe praktike per te karikuar telefonin tuaj.
Kabell magnetik per pajisjet Android ose pajisjet e tjera te cilat kane porten e karikimit Micro USB. Ne pamje te pare duket nje kabell i thjeshte, por koka e karikimit mund te hiqet dhe te vendoset direkt ne Telefonin tuaj Android. Mjafton te afroni dy magnetet me njeri tjetrin dhe menjhere fillon karikimi, pa patur nevoje te hiqni dhe vendosni prap karikuesin nga foleja e karikimit te telefonit.

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Gjatesia e kabllit: 1m
  • Kompatibel: Me Android
  • Tipi i Karikuesit: Fishe
  • Output: 5V 2A
  • Data Transfer: Transferon te dhenat