Kabell Magnetik per iPhone/iPad 1m

Shëno vlerësimin tënd

Kabell Magnetik per iPhone/iPad 1m

Kabell Magnetik per iPhone/iPad 1m

  • Garanci ne cilesi

CM0278

1 390 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kabell Magnetik per iPhone/iPad 1m

Menyra me e bukur dhe praktike per te karikuar telefonin tuaj.
Kabell magnetik per iPhone 5/6/7 ose iPad.
Ne pamje te pare duket nje kabell i thjeshte, por koka e karikimit mund te hiqet dhe te vendoset direkt ne iPhonin/iPadin tuaj. Mjafton te afroni dy magnetet me njeri tjetrin dhe menjhere fillon karikimi, pa patur nevoje te hiqni dhe vendosni prap karikuesin nga foleja e karikimit te telefonit.

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Gjatesia e kabllit: 1m
  • Kompatibel: Me Apple
  • Tipi i Karikuesit: Fishe
  • Output: 5V 2A
  • Data Transfer: Transferon te dhenat