Karikues 5 metra per iPhone 6 Black/White

Shëno vlerësimin tënd

Karikues 5 metra per iPhone 6 Black/White

Karikues 5 metra per iPhone 6 Black/White

  790 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Karikues 5 metra per iPhone 6 Black/White

  Fishe e gomuar 5 metra e gjate

  Per iPhone5,6/iPad/iPod

  Ngjyre e zez dhe e bradhe.

  Ne paketim perfshihet vetem fisha.

  • Specifikimet
  • Tipi i Karikuesit: iPhone/iPad
  • Aksesoret e Karikuesit: Vetem fisha